Contact Verkoop

//Contact Verkoop

Verkoop

Sander Leijgraaf Manager verkoop 06-53 843 798 sander@leoammerlaan.nl
Rob van Dijk Accountmanager groente 06-13 137 887 rob@leoammerlaan.nl
Arno Hueting Accountmanager sierteelt 06-53 299 603 arno@leoammerlaan.nl
Jos van Uffelen Medewerker verkoop 010-529 15 10 jos@leoammerlaan.nl
Jolanda van Driel Medewerker verkoop 010-511 2450 jolanda@leoammerlaan.nl
Alfons van de Langenberg Medewerker verkoop 010-511 2450 alfons@leoammerlaan.nl
Anne van Winden Medewerker verkoop 010-521 7411 anne@leoammerlaan.nl
Robbin van den Bosch Medewerker verkoop 010-511 5235 robbin@leoammerlaan.nl